Змішувач Ravak 10° TD 032.00/150 (X070066)
Ravak 10° TD 032.00/150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° TD 032.00/150
Усі ціни 16 →Змішувач для душа Ravak 10 ° X070066 150 мм X070066 | 5 676 грн. |
Змішувач для душу Ravak 10° X070066 150 мм X070066 | 6 751 грн. |
Ravak Ravak 10 TD 032.00/150 X070066 | 7 095 грн. |
Змішувач для душу одноважільний RAVAK 10° хром латунь без душового набору | 6 751 грн. |
Змішувач для душу Ravak 10` TD 032.00/150 (X070066) X070066 | 7 095 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →