Душова перегородка Ravak Chrome CSDL2-110 0QVDCC0LZ1
Фото 10 |
Ravak Chrome CSDL2-110 0QVDCC0LZ1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Встановлюється в фанеровану нішу. Вага: 40.63 кг
Не можна комбінувати із нерухомою стінкою CPS. Замінивши стандартний профіль на подовжений профіль CNPS, двері можна збільшити ще на 2 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CSDL2-110 0QVDCC0LZ1
Усі ціни 10 →Душові двері Chrome CSDL2-110 білий + Transparent 0QVDC10LZ1 | 28 165 грн. |
Душові двері RAVAK Chrome CSDL2-110 двоелементні, розстібні 1100 мм h1950, | 29 455 грн. |
Душевая дверь RAVAK Chrome CSDL2-110 двухэлементная, распашная 1100 мм h19 | 23 770 грн. |
Ravak CSDL2-110 полир. алюм.+Transparent 0QVDCC0LZ1 | 28 595 грн. |
Душові двері Chrome CSDL2-110 сатин + Transparent 0QVDCU0LZ1 | 30 702 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Ravak Chrome CSDL2-110 0QVDCC0LZ1
Ціни на Ravak Chrome CSDL2-110 0QVDCC0LZ1 |
---|---|---|---|---|
Ravak Chrome CSDL2-90 0QV7CC0LZ1 | від 22 119 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Chrome CSDL2-100 0QVACC0LZ1 | від 22 876 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Chrome CSDL2-110 0QVDCC0LZ1 | від 23 564 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Chrome CSDL2-120 0QVGCC0LZ1 | від 24 080 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →