Змішувач Ravak Neo NO 065.00
Ravak Neo NO 065.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Neo NO 065.00
Ravak Ravak Змішувач NEO д/прихов.монтажу з перемикачем д/R-box (NO 065.00 | 3 955 грн. |
Змішувач для ванни и душа Ravak Neo NO 065.00 X070045 | 3 956 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Ravak Neo з перемикачем NO 065.00 (X070045) | 5 660 грн. |
Смеситель для ванны скрытого монтажа Ravak Neo NO 065.00 + R-box (X070045) | 3 393 грн. |
Змiшувач для душу RAVAK Neo NO 065.00 X070045 | 3 956 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →