Змішувач Ravak Neo NO 061.00
Ravak Neo NO 061.00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Neo NO 061.00
Усі ціни 8 →Змішувач для ванни прихованого монтажу Ravak Neo NO 061.00 (X070020) X0700 | 3 702 грн. |
Ravak Ravak Змішувач NEO д/прихов.монтажу з перемикачем (NO 061.00) - X070 | 3 701 грн. |
Змішувач для душу Ravak Neo NO 061.00 X070020 | 3 702 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем Ravak Neo NO 061.00 (X070020) | 6 050 грн. |
Смеситель скрытого монтажа Ravak Neo NO 061.00 X070020 | 5 289 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →