Ванна Ravak Magnolia 170x75 см (C501000000)
Фото 3 |
Ravak Magnolia 170x75 170x75 см180x75 см |
|
Додатково може комплектуватися гідромасажем та аеромасажем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Magnolia 170x75 см
Ванна акрилова Ravak Magnolia 170x75 C501000000 | 18 447 грн. |
Ванна акрилова RAVAK MAGNOLIA 170x75 (C501000000) | 14 758 грн. |
Ванна прямокутна Ravak MAGNOLIA 170x75 (C501000000) C501000000 | 18 447 грн. |
Модификації Ravak Magnolia
Ціни на Ravak Magnolia |
---|---|---|---|---|
Ravak Magnolia 170x75 см | від 14 758 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Magnolia 180x75 см | від 20 167 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →