Тумба під умивальник Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238 (Сорренто 80-А)
Фото 9 |
Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238 |
|
Фасад та корпус ДСП та МДФ від Kronospan. Покриття одним шаром ґрунту та трьома шарами білої фарби ультрафіолетового затвердіння. Антибактеріальне покриття. Фурнітура Blum (Австрія) Умивальник: SU-80 (Туреччина). Скриньки: Sagom (Італія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238
Усі ціни 9 →Тумба підвісна Мойдодир Сорренто 80-А 00-0006238 з умивальником SU-80 | 12 221 грн. |
Moidodir Сорренто-80-А (SU-80) | 10 071 грн. |
Moidodir Сорренто-80-А (SU-80) | 9 887 грн. |
Тумба Сорренто 80-A с умывальником Su-80 белая подвесная mdd-00-0006238 | 12 221 грн. |
Сорренто 80-A тумба біла у ванну з умивальником SU-80 mdd-00-0006238 | 12 221 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238
Ціни на Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Sorento 60-A 00-0006236 | від 8 305 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Sorento 70-A 00-0006237 | від 9 078 грн. | 8 пропозицій | ||
Moydodyr Sorento 80-A 00-0006238 | від 9 887 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →