Razer BlackWidow V3 Green Switch
Відео 45Фото 5 |
Razer BlackWidow V3 Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer BlackWidow V3 Green Switch
Усі ціни 64 →Razer BlackWidow V3 Razer Green (RZ03-03540800-R3R1) Black RZ03-03540800-R | 5 999 грн. |
Клавіатура ігрова Razer BlackWidow V3 RGB Green Switch USB Black RZ03-0354 | 5 999 грн. |
RAZER BlackWidow V3 RU (RZ03-03540800-R3R1) | 5 328 грн. |
Клавіатура ігрова Razer BlackWidow V3, RU (RZ03-03540800-R3R1) | 5 999 грн. |
Клавіатура Razer BlackWidow V3 Green Switch Usb Black (RZ03-03540800-R3R1) | 6 000 грн. |
Клава краща але якщо ви одні у кімнаті Звук клацання просто найкращі коли я їх чую впадаю в оргазм.
Кнопка яка вартує відео на ютубі, і не треба Alt+Tab натискати у грі. Підставка для рук мастхев, без неї я не можу існувати. Звук (Мого брата тільки) Flap4er: користуюся Razer BlackWidow V3 Green Switch кілька місяців |
Третє пришестя
У 2020-му році компанія Razer випустила вже третю версію своєї легендарної клавіатури BlackWidow, яку, здавалося б, уже нікуди покращувати. Якщо у другій версії були додані системи підсвічування та макросів, то третє оновлення принесло з собою підставку для рук (її можна зняти якщо заважає) і окреме колесо регулювання гучності, щоб не відволікатися під час віртуального бою.
Зелені перемикачі з ресурсом у 80 млн натискань
Як і минулого разу використовуються зелені свічі власного виробництва. В цьому випадку нам в руки потрапила зелена модель. За характеристиками й тактильними відчуттями вони сильно перегукуються з блакитними свічами від Cherry, в чомусь їх навіть перевершуючи. Наприклад, виробник обіцяє для них 80 млн. натискань і підвищену стійкість до вологи й пилу.
Зручний софт для налаштування клавіш
В іншому це все та ж класична модель, в якій справді більше й нічого покращувати. Вона зібрана як танк, кейкапи відмінні, RGB-підсвічування Razer Chroma з часом помітно прокачалась, а софт для тонкого налаштування довели до розуму ще в минулому поколінні. Працювати з макросами простіше нікуди, мало не на кожну кнопку можна «повісити» потрібну комбінацію клавіш, додавати до них вторинні функції з допомогою HyperShift та об'єднувати всі ці налаштування в окремі ігрові профайли.
Модификації Razer BlackWidow V3
Ціни на Razer BlackWidow V3 |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 Green Switch | від 5 087 грн. | 65 пропозицій | ||
Razer BlackWidow V3 Yellow Switch | від 5 087 грн. | 42 пропозиції |