Навушники
Razer Shark V2 Hyperspeed (RZ04-04960100-R3M1)
Відео 2Фото 25 |
Razer Shark V2 Hyperspeed |
|
Функція просторового звуку THX SPATIAL AUDIO. Комбіноване підключення: провідне через USB C, бездротове через Bluetooth 5.2 або швидкісний радіоканал. Тривалий час автономної роботи – до 70 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Shark V2 Hyperspeed
Усі ціни 51 →Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wireless (RZ04-04960100-R3M1) Black RZ04-04 | 6 999 грн. |
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wireless (White) RZ04-0496 | 6 999 грн. |
Навушники RAZER Blackshark V2 HyperSpeed Wireless (RZ04-04960100-R3M1) Bla | 6 999 грн. |
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wireless White (RZ04-04960 | 6 999 грн. |
Наушники Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wireless Black (RZ04-04960100-R3M1 | 6 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →