Литий диск RC Design RC-27 7x18/5x112 ET54 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 8 016 до 9 798 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 7x18/5x112 ET54 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 7x18/5x112 ET54 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R18 W7.0 PCD5x112 ET54 D | 9 699 грн. |
RC Design RC27 R18 W7 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Black Matt RC27ECE701854BM1SKM | 9 469 грн. |
RC Design RC27 R18 W7 PCD5x112 ET54 DIA66.6 Black Matt | 9 798 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W7.0 PCD5x112 ET54 DIA66.6) | 8 799 грн. |
Диски RC Design RC-27 7x18 5x112 ET54 DIA66,6 (gloss black full polished) | 9 007 грн. |
Диски RC Design RC-27 7x18 5x112 ET54 DIA66,6 (clear matt black) (10024444 | 8 181 грн. |
Диски RC Design RC-27 7x18 5x112 ET54 DIA66,6 (crystal silver) (1001528550 | 8 016 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі