Змішувач REA Oval REA-B6510
Фото 13 |
REA Oval REA-B6510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Oval REA-B6510
Усі ціни 21 →Змішувач для умивальника із високим виливом REA B6513 OVAL золотий латунь | 3 943 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Oval хром високий (REA-B6510) REA-B6510 | 3 485 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA OVAL CHROME хром високий REA-B6510 | 3 485 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Oval хром (REA-B6510) keramis-18363 | 3 485 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA OVAL BLACK чорний високий rea-0000 | 3 626 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →