Змішувач REA Duet REA-B4414
Фото 11 |
REA Duet REA-B4414 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Duet REA-B4414
Усі ціни 23 →Rea Rea Duet REA-B4415 | 6 442 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA B4414 DUET чорний латунь r | 6 442 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Duet золотий високий (REA-B4415) REA-B4415 | 6 441 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Duet black високий (REA-B4414) | 6 442 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA DUET GOLD золотий високий REA-B441 | 6 442 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →