Змішувач REA Dart REA-B0671
Фото 13 |
REA Dart REA-B0671 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Dart REA-B0671
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника із високим виливом REA Dart хром латунь REA-B0671 | 4 752 грн. |
Змішувач для умивальника високий Rea Dart золотий (REA-B5651) REA-B5651 | 6 160 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Dart chrome, высокий (REA-B0671) keramis-205 | 4 752 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Dart chrome, високий (REA-B0671) keramis-2059 | 4 752 грн. |
Змішувач для раковини Rea Dart chrome (REA-B0671) REA-B0671 | 4 752 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →