Смеситель REA Soul REA-B9991
Фото 6 |
REA Soul REA-B9991 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Soul REA-B9991
Все цены 11 →Змішувач для гігієнічного душу REA B9995 SOUL на біде одноважільний чорний | 3 485 грн. |
Змішувач для біде REA SOUL BLACK чорний REA-B9995 | 3 485 грн. |
Змішувач для біде REA SOUL CHROM хром REA-B9991 | 3 274 грн. |
Смеситель для биде Rea Soul black REA-B9995 | 3 485 грн. |
Змішувач для біде REA SOUL CHROM хром (REA-B9991) | 3 274 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →