Змішувач REA Smart REA-B8400
Фото 17 |
REA Smart REA-B8400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Smart REA-B8400
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника із високим виливом REA B8400 SMART білий латунь r | 4 294 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Viva + Box золото (REA-B6251) REA-B8400 | 4 294 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Smart білий, золото, високий (REA-B8400) | 4 294 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) Rea SMART BLACK+GOLD чорний/золотий ви | 4 294 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Smart белый, золото, высокий (REA-B8400) ker | 5 368 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →