Змішувач REA Storm REA-B9987
Фото 6 |
REA Storm REA-B9987 |
|
Змішувач має кнопку включення/вимикання подачі води та ручку регулювання температури. Виготовлений із латуні, покритої потрійним шаром чорної фарби.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Storm REA-B9987
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини Rea Storm чорний матовий/золото REA-B9987 | 4 128 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA B9987 STORM чорний латунь reac- | 4 295 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA STORM BLACK GOLD низький REA-B9987 | 4 294 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Storm низкий black/gold REA-B9987 | 4 295 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA STORM BLACK GOLD низький (REA-B998 | 4 295 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA STORM BLACK GOLD чорний/золото низ | 4 295 грн. |
Змішувач для Умивальника REA Storm Чорний Золото Низький REA-B9987 | 5 368 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →