Змішувач REA Storm REA-B6203
Фото 8 |
REA Storm REA-B6203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Storm REA-B6203
Усі ціни 18 →Змішувач для раковини Rea Storm чорний матовий REA-B9988 | 4 154 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA STORM чорний латунь REA-B9 | 4 154 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Storm хром високий (REA-B6203) REA-B6203 | 4 154 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA STORM BLACK чорний високий REA-B99 | 4 154 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Storm высокий, черный (REA-B9988) keramis-18 | 5 192 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →