Змішувач REA Graf REA-B0027
Фото 14 |
REA Graf REA-B0027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Graf REA-B0027
Усі ціни 25 →Змішувач для умивальника Rea Graf хром REA-B0027 | 1 726 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA B0027 GRAFF хром латунь re | 1 795 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Graf хром високий (REA-B0027) REA-B0027 | 1 726 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Graf чорний, високий (REA-B8665) | 2 077 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) Rea GRAFF хром високий REA-B0027 | 1 795 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →