Смартфон Realme 9 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 41Фото 12 |
Збалансований смартфон середньої ланки із підтримкою роботи у високошвидкісних мобільних мережах 5G. Ця характерна риса відображена безпосередньо в імені моделі. Кремнієве серце апарату – восьмиядерний процесор Snapdragon 695. У базовій конфігурації моделі його доповнюють 4 ГБ ОЗП та сховище місткістю 64 ГБ. Слот розширення на борту смартфона гібридний - він здатний прийняти або другу SIM-карту, або накопичувач стандарту microSD.
Екран моделі ґрунтується на IPS-матриці з роздільною здатністю 2412х1080 пікселів із підвищеною частотою оновлення 120 Гц. По діагоналі екран розтягнули на 6.6 дюймів. Фото- та відеозйомка на Realme 9 5G 64GB забезпечується потрійною основною камерою 50+2+2 МП. Також у розпорядження моделі надійшла селфі-камера на 16 МП з об'єктивом у острівному отворі екрану (у лівому куточку). Смартфон обладнаний бічним дактилоскопічним сканером, NFC-модулем та стандартним аудіоджеком 3.5 мм для підключення дротових навушників. Автономне живлення апарату забезпечує акумуляторна батарея ємністю 5000 мАгод з підтримкою злегка прискореної зарядки з проводом потужністю 18 Вт.
Купити Realme 9 5G 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 13 →Смартфон Realme 9 5G 4/64GB Stargaze WhiteДисплей: 6.6" IPS LCD (1080 x 2412) / 400 ppi / Процесор: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) Octa-core (2x2.2 GHz Kryo... ще660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (замість другої SIM) / Камера: потрійний 50 МП (f/1.8) + 2 МП (f/2.4) + 2 МП (f/2.4) / LED спалах / HDR / панорама / Фронтальна 16 МП / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS) / Батарея: 5000 мАч / Вага: 191 г / Операційна система: Android 12, Realme UI 3.0 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 7 186 грн. |
Realme 9 5G RMX3474 4/64Gb white Global VersionNFC:+, Бездротова зарядка:-, Захист:-, Платформа:Qualc Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 6 690 грн. |
Смартфон Realme 9 5G 4/64GB Stargaze WhiteДисплей: 6.6" IPS LCD (1080 x 2412) / 400 ppi / Процессор: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) Octa-core (2x2.2 GHz Kryo... ще660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: тройная 50 МП (f/1.8) + 2 МП (f/2.4) + 2 МП (f/2.4) / LED вспышка / HDR / панорама / Фронтальная 16 МП / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.1, A2DP, LE, aptX HD / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS) / Батарея: 5000 мАч / Вес: 191 г / Операционная система: Android 12, Realme UI 3.0 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 7 058 грн. |
Смартфон Realme 9 5G RMX3474 4/64Gb white Global Version-, 6,6, 2412x1080, IPS, 8 ядер, Qualcomm Snapdragon 695 / Adreno 619, 2,2, 4, 64, 50/2/2, 16, +, -, 2, 5000, 50/2/2, 5000 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 6 977 грн. |
Смартфон Realme 9 5G 4/64GB Stargaze White | 7 128 грн. |
Модификації Realme 9 5G
Ціни на Realme 9 5G |
---|---|---|---|---|
Realme 9 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 6 499 грн. | 13 пропозицій | ||
Realme 9 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 6 784 грн. | 15 пропозицій |