Powerbank Remax Proda PD-P96
Фото 6 |
Remax Proda PD-P96 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Remax Proda PD-P96
Повербанк Remax Proda PD-P96 Leading series 30000 mAh White (6974908270961 | 711 грн. |
Remax PD-P96 30000 mAh Black (PRD-PD-96-BK) | 1 139 грн. |
Remax Proda PD-P96 30000 mAh White (PRD-PD-96-WT) | 789 грн. |