Литий диск Replica CT2385 7,5x17/6x139,7 ET30 DIA106,1
від 4 289 до 5 464 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Replica CT2385 1
Характеристики
Replica CT2385 7,5x17/6x139,7 ET30 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT2385 7,5x17/6x139,7 ET30 DIA106,1
Сортувати
Replica CT-2385 7,5x17/6x139,7 D106,1 ET30 MG | 4 395 грн. |
Диски Replica Toyota (CT2385) 7,5x17 6x139,7 ET30 DIA106,1 (MB) | 4 543 грн. |
Replica Replica Toyota CT-2385 7.5x17 6x139.7 ET30 DIA106.1 MB | 4 631 грн. |
Replica Toyota (CT-2385) W7.5 R17 PCD6x139.7 ET30 DIA106.1 MB | 4 631 грн. |
Replica Toyota CT-2385 (R17 W7,5 PCD6x139,7 ET30 DIA106,1) 1926544 | 5 464 грн. |
Диски Replica Toyota (CT2385) 7,5x17 6x139,7 ET30 DIA106,1 (MG) | 4 289 грн. |
Закрити
Схожі