Литий диск Replica FE129 7,5x17/5x108 ET52 DIA63,4
від 5 913 до 6 107 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації Replica FE129 1
Характеристики
Replica FE129 7,5x17/5x108 ET52 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FE129 7,5x17/5x108 ET52 DIA63,4
Replica VOLVO FE129 7,5x17/5x108 D63,4 ET52 GMF | 5 913 грн. |
Replica FE129 (R17 W7.5 PCD5x108 ET52 DIA63.4) GMF | 6 107 грн. |
Replica FORD FE129 7,5x17/5x108 D63,4 ET52 GMF | 5 913 грн. |
Закрити
Схожі