Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica CT4344 8x18/5x114,3 ET30 DIA60,1

Фото - Диск Replica CT4344 (8x18/5x114,3 ET30 DIA60,1)
Порівняти ціни 7 →
Діаметр (R):18 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм
ЦО (DIA):60.1 мм
Виліт (ET):30 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica CT4344 1
Характеристики
Replica CT4344 8x18/5x114,3 ET30 DIA60,1
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
30 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сірий
Дата додавання на E-Katalog
червень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica CT4344 8x18/5x114,3 ET30 DIA60,1

Replica CT4344 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) HB

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
5 291 грн.

Диски Replica Lexus (CT4344) 8x18 5x114,3 ET30 DIA60,1 (HB)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
5 623 грн.

Replica Lexus CT4344 8x18 5x114.3 ET30 DIA60.1 HB

Tireshop.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 751 грн.

Replica Lexus CT4344 HB R18 W8 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 632 грн.

Replica Lexus CT4344 HB R18 W8 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1

infoshina.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 634 грн.

Replica CT4344 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET30 DIA60.1) HS

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись

Replica Lexus CT4344 8x18 5x114.3 ET30 DIA60.1 HS

Tireshop.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Динаміка цін на Replica CT4344 8x18/5x114,3 ET30 DIA60,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна