Збірної диск Replica M05 8,5x18/5x120 ET35 DIA74,1
від 7 141 до 8 117 грн. Порівняти ціни 7 → |
Модифікації Replica M05 4
Характеристики
Replica M05 8,5x18/5x120 ET35 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica M05 8,5x18/5x120 ET35 DIA74,1
Сортувати
Диски Replica BMW (M05) 8,5x18 5x120 ET35 DIA74,1 (MBLP) | 7 141 грн. |
REPLICA Легковий диск REPLICA BMW M05 MBLP R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1 | 7 920 грн. |
Replica BMW (M05) MBLP (R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1) | 7 898 грн. |
Replica BMW M05 8.5x18 5x120 ET35 DIA74.1 MBPL | 7 504 грн. |
Replica BMW M05 MBLP R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1 | 8 111 грн. |
Replica BMW M05 MBLP R18 W8.5 PCD5x120 ET35 DIA74.1 | 8 117 грн. |
Replica Replica BMW M05 8.5x18 5x120 ET35 DIA74.1 MBPL | 7 409 грн. |
Закрити
Схожі