Литий диск Replica TL5036 7,5x18/5x108 ET52 DIA63,4
від 5 693 до 5 871 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації Replica TL5036 2
Характеристики
Replica TL5036 7,5x18/5x108 ET52 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica TL5036 7,5x18/5x108 ET52 DIA63,4
Сортувати
Replica VOLVO TL5036 7,5x18/5x108 D63,4 ET52 HS | 5 698 грн. |
Replica TL5036 (R18 W7.5 PCD5x108 ET52 DIA63.4) HS | 5 871 грн. |
Диск Replica TL5036 HS R18 W7,5 PCD5x108 ET52 DIA63,4 | 5 693 грн. |
Replica FORD TL5036 HS 7,5x18/5x108 D63,4 ET52 HS | 5 698 грн. |
Закрити
Схожі