Литий диск Replica BK690 9x20/5x130 ET60 DIA71,6
від 8 316 до 8 984 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації Replica BK690 9
Характеристики
Replica BK690 9x20/5x130 ET60 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica BK690 9x20/5x130 ET60 DIA71,6
Сортувати
Replica VOLKSWAGEN BK690 9,0x20/5x130 D71,6 ET60 BP | 8 321 грн. |
Replica Audi BK690 (R20 W9.0 PCD5x130 ET60 DIA71.6) BP | 8 984 грн. |
Диск Replica BK690 BP R20 W9,0 PCDPCD5x130 ET60 DIA71,6 | 8 316 грн. |
Replica AUDI BK690 9,0x20/5x130 D71,6 ET60 BP | 8 321 грн. |
Закрити
Схожі