Литий диск Replica CT1712 7x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 4 962 до 6 055 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT1712 2
Характеристики
Replica CT1712 7x18/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT1712 7x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Replica CT-1712 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET45 MG | 5 080 грн. |
Диски Replica Kia (CT1712) 7x18 5x114,3 ET45 DIA67,1 (MB) | 4 962 грн. |
Replica CT1712 (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) MB | 5 204 грн. |
Replica CT-1712 7x18 5x114.3 ET45 DIA67.1 MB | 5 383 грн. |
Диск Replica CT-1712 MB R18 W7,0 PCD5x114,3 ET45 DIA67,1 | 5 211 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі