Литий диск Replica VV5213 6,5x15/5x112 ET35 DIA57,1
від 3 377 до 4 432 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Replica VV5213 1
Характеристики
Replica VV5213 6,5x15/5x112 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica VV5213 6,5x15/5x112 ET35 DIA57,1
Сортувати
Диски Replica Volkswagen (VV5213) 6,5x15 5x112 ET35 DIA57,1 (black machine | 3 391 грн. |
Replica VV5213 (R15 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA57.1) BMF | 3 377 грн. |
Диск Replica VV5213 BP R15 W6,5 PCD5x112 ET35 DIA57,1 | 3 450 грн. |
Replica VV5213 BMF R15 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA57.1 | 4 422 грн. |
Replica VV5213 BMF R15 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA57.1 | 4 432 грн. |
Replica Volkswagen (VV5213) 6.5x15 5x112 ET35 DIA57.1 BMF | 3 476 грн. |
Replica Replica Volkswagen (VV5213) 6.5x15 5x112 ET35 DIA57.1 BMF | 3 456 грн. |
Replica VV5213 BMF R15 W6.5 PCD5x112 ET35 DIA57.1 | 4 101 грн. |
Диски Replica Volkswagen (VV5213) 6,5x15 5x112 ET35 DIA57,1 (BMF) | 3 876 грн. |
Закрити
Схожі