Сковорідка Resto Antlia 93060 20 см
Фото 10 |
Resto Antlia 93060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Antlia 93060 20 см
Усі ціни 7 →Сковорода RESTO 93060 , 20 см | 499 грн. |
Сковорода RESTO 93060, 20 см | 410 грн. |
Resto Antlia 20см (93060) 93060 | 499 грн. |
Resto 93060 | 377 грн. |
Сковорода Resto Antlia глибока 20 см 93060 (4260709011714) | 499 грн. |
Cковорода глибока серія "antlia", 20, 93060 | 509 грн. |
Cковорода глибока серія "antlia", 20, h=6.4 см resto 93060 | 502 грн. |
Модификації Resto Antlia 93060
Ціни на Resto Antlia 93060 |
---|---|---|---|---|
Resto Antlia 93060 20 см | від 377 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Antlia 93062 24 см | від 444 грн. | 7 пропозицій | ||
Resto Antlia 93064 28 см | від 587 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →