Литий диск Ronal R65 8x19/5x112 ET35 DIA76
Відео 2Фото 17 | від 9 710 до 10 399 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Ronal R65 107
Характеристики
Ronal R65 8x19/5x112 ET35 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R65 8x19/5x112 ET35 DIA76
Сортувати
Ronal R65 Cerium Grey (R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76) | 10 399 грн. |
Ronal R65 Jetblack Matt R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76.0 | 10 350 грн. |
Диски Ronal R65 8x19 5x112 ET35 DIA76 (grey) (1002074229) | 9 834 грн. |
Ronal R65 Jetblack-Matt (R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76) | 10 299 грн. |
Ronal R65 Silber (R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76) | 10 299 грн. |
Ronal R65 Silver R19 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA76.0 | 10 258 грн. |
Диски Ronal R65 8x19 5x112 ET35 DIA76 (silver) (1002049378) | 9 710 грн. |
Диски Ronal R65 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA76 ID316340 | 9 804 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі