Литий диск Rial X10 9x19/5x120 ET37 DIA74,1
Відео 1Фото 4 | від 9 243 до 12 910 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Rial X10 67
Характеристики
Rial X10 9x19/5x120 ET37 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial X10 9x19/5x120 ET37 DIA74,1
Сортувати
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET37 DIA74.1 polar silver | 12 910 грн. |
Диски Rial X10 9x19 5x120 ET37 DIA74,1 (black) | 9 243 грн. |
Rial X10 Metal-Grey (R19 W9.0 PCD5x120 ET37 DIA74.1) | 11 699 грн. |
Rial X10 (9J x 19 5x120 ET37 DIA74.1) Racing Black На замовлення з Європи. | 12 250 грн. |
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET37 DIA74.1 Metal Grey X10X-90937WZ17-9 | 10 716 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі