Змішувач Imprese Horak 10170
Відео 1Фото 3 |
Imprese Horak 10170 Horakбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Horak 10170
Усі ціни 21 →Змішувач для ванни Imprese Horak хром 10170 | 2 915 грн. |
Imprese Imprese Horak 10170 27322 | 2 915 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із коротким гусаком IMPRESE HORAK хром | 2 915 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Horak 10170 хром, 40 мм 193744 | 2 915 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Horak (10170) 10170 | 2 915 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →