Кухонний ніж RiNGEL Rasch RG-11004-1
RiNGEL Rasch RG-11004-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Rasch RG-11004-1
Усі ціни 10 →Нож RINGEL Rasch овощной 10 см в блистере (RG-11004-1) RG-11004-1 | 399 грн. |
Ringel RINGEL Rasch овощной 10 см (RG-11004-1) RG-11004-1 | 238 грн. |
Ringel RG-11004-1 | 165 грн. |
Ніж овочевий Ringel Rasch 100 мм (RG-11004-1) | 174 грн. |
Ніж овочевий Ringel Rasch RG-11004-1 (10см) | 274 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →