Кухонний ніж Arcos Varios 181300
Arcos Varios 181300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Varios 181300
Усі ціни 6 →Овочечистка Arcos Genova 60 мм (181300) 181300 | 365 грн. |
Овочечистка 60 мм Genova Arcos Іспанія 181300 FD | 239 грн. |
Ніж для чищення економ чорний L 60 мм серія Genova Arcos FD-181300 | 233 грн. |
Ніж для чищення овочів та фруктів Arcos із лезом із нержавіючої сталі 6см | 259 грн. |
Ніж для чищення 60 мм Arcos (181300) | 175 грн. |
Овочечистка Arcos Genova 60 мм (181300) | 234 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →