Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7503
Фото 4 |
Victorinox Swiss Classic 6.7503 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7503
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox 6.7503 | 233 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox Swissclassic (лезвие: 60мм), черный 6.750 | 233 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic, 6см, черный 6.7503 | 233 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Shaping 6.7503 | 228 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7503
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7503 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7501 | від 228 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7503 | від 228 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →