Кухонний ніж Gusto GT-4003-5
Gusto GT-4003-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4003-5
Gusto GT-4003-5 | 114 грн. |
Gusto GT-4003-5 Сіра перлина 8.8 см GT-4003-5Сіраперлина8.8см | 115 грн. |
Ніж для овочів GT-4003-5 Сіра перлина 8.8 см GUSTO | 156 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →