ДБЖ RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА
RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА
Усі ціни 24 →Источник бесперебойного питания RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima L 510W | 2 724 грн. |
ИБП Ritar RTP850L-UX-IEC (510W) Proxima-L, LED, AVR, 3st, USB | 3 170 грн. |
Ritar RTP850L-UX-IEC | 3 203 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RTP850L-UX-IEC | 2 652 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L
Ціни на RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP500L-UX-IEC Proxima-L 500 ВА | від 1 638 грн. | 39 пропозицій | ||
RITAR RTP600L-UX-IEC Proxima-L 600 ВА | від 1 762 грн. | 41 пропозиція | ||
RITAR RTP650L-UX-IEC Proxima-L 650 ВА | від 1 801 грн. | 34 пропозиції | ||
RITAR RTP850L-UX-IEC Proxima-L 850 ВА | від 2 380 грн. | 26 пропозицій |