ДБЖ RITAR E-RTM1000 ELF-D 1000 ВА (9826)
RITAR E-RTM1000 ELF-D 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR E-RTM1000 ELF-D 1000 ВА
Усі ціни 19 →ИБП RITAR E-RTM1000 ELF-D (9826) | 4 650 грн. |
Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-D (E-RTM1000D) | 4 181 грн. |
Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-D (E-RTM1000D) | 4 142 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-D (E-RTM1000D) | 4 191 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar e-rtm1000 (600w) elf-d (e-rtm1000d) | 4 270 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації RITAR E-RTM1000 ELF-D
Ціни на RITAR E-RTM1000 ELF-D |
---|---|---|---|---|
RITAR E-RTM1000 ELF-D 1000 ВА | від 3 683 грн. | 19 пропозицій | ||
RITAR E-RTM1200 ELF-D 1200 ВА | від 3 580 грн. | 23 пропозиції | ||
RITAR E-RTM1500 ELF-D 1500 ВА | від 4 328 грн. | 21 пропозиція |