ДБЖ RITAR UPS-P12/15/7
RITAR UPS-P12/15/7 |
|
Під АКБ 7-9А.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR UPS-P12/15/7
Усі ціни 7 →Импульсный источник бесперебойного питания DC12-15А Ritar UPS-P12 / 15 / 7 | 1 201 грн. |
Ritar UPS-P12/15/7 18СH (RitarUPST-P12/15/7/18) 27285 | 2 020 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-15А Ritar UPS-P12/15/7 9СH | 1 288 грн. |
Імпульсний блок безперебійного живлення Ritar UPS-P12/15/7 18СH DC12-15А п | 2 020 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-15А Ritar UPS-P12/15/7 9СH | 1 473 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-15А Ritar UPS-P12/15/7 18СH | 1 470 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-15А Ritar UPS-P12/15/7 18СH | 2 323 грн. |