ДБЖ RITAR GP33-10KL 10000 ВА
Фото 3 |
RITAR GP33-10KL 10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR GP33-10KL 10000 ВА
Усі ціни 8 →ИБП (on-line) Ritar GP33-10KL | 117 600 грн. |
ИБП ONLine 3-ФАЗЫ RITAR GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW, под внешний АКБ, вхо | 117 600 грн. |
ИБП ONLine 3-ФАЗЫ RITAR GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA / 8KW, под внешний АКБ, в | 88 024 грн. |
Ritar GP33-10KL | 84 842 грн. |
ДБЖ ONLine 3-ФАЗИ RITAR GP33-10KL, 384Vdc, 10KVA/8KW, під зовнішній АКБ, в | 88 029 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації RITAR GP33-10KL
Ціни на RITAR GP33-10KL |
---|---|---|---|---|
RITAR GP33-10KL 10000 ВА | від 84 842 грн. | 8 пропозицій | ||
RITAR GP33-20KL 20000 ВА | від 131 316 грн. | 8 пропозицій | ||
RITAR GP33-30KL 30000 ВА | від 189 182 грн. | 8 пропозицій |