ДБЖ RITAR SK-600VA 600 ВА
Фото 3 |
RITAR SK-600VA 600 ВА |
|
Модель SK-600VA постачається без батареї.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR SK-600VA 600 ВА
Усі ціни 43 →Источник бесперебойного питания RITAR SK-600VA 400W 29077 | 4 870 грн. |
ИБП с правильной синусоидой Ritar SK-600VA (400W) | 4 870 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar SK-600VA (400W) 29077 | 4 600 грн. |
ИБП RITAR SK-600VA (400W) | 4 200 грн. |
Ritar Ritar SK-600VA 400W, Lin.int., 1xSchuko (RitarSK-400W/29077) | 4 870 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR SK-600VA
Ціни на RITAR SK-600VA |
---|---|---|---|---|
RITAR SK-500VA 500 ВА | від 3 372 грн. | 41 пропозиція | ||
RITAR SK-600VA 600 ВА | від 3 631 грн. | 44 пропозиції | ||
RITAR SK-800VA 800 ВА | від 5 079 грн. | 50 пропозицій | ||
RITAR SK-1000VA 1000 ВА | від 6 550 грн. | 10 пропозицій |