ДБЖ RITAR UPS-P12/20/7
RITAR UPS-P12/20/7 |
|
Під АКБ 7-9А.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR UPS-P12/20/7
Усі ціни 7 →Импульсный источник бесперебойного питания DC12-20А Ritar UPS-P12 / 20 / 7 | 1 638 грн. |
Ritar UPS-P12/20/7 18СH (RitarUPST-P12/20/7) 27286 | 2 580 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-20А Ritar UPS-P12/20/7 18СH | 1 618 грн. |
Імпульсний блок безперебійного живлення Ritar UPS-P12/20/7 18СH DC12-20А п | 2 025 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-20А Ritar UPS-P12/20/7 18СH | 1 845 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-20А Ritar UPS-P12/20/7 18СH | 1 882 грн. |
Імпульсне джерело безперебійного живлення DC12-20А Ritar UPS-P12/20/7 18СH | 2 967 грн. |