ДБЖ RITAR RT-2KS-LCD 2000 ВА
RITAR RT-2KS-LCD 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RT-2KS-LCD 2000 ВА
Усі ціни 18 →Источник бесперебойного питания RITAR RT-2KS-LCD 72V 1800w 01766 | 19 990 грн. |
ИБП (on-line) Ritar RT-2KS-LCD RACK 2000VA (1800Вт) | 19 990 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RT-2KS-LCD | 17 762 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD | 18 044 грн. |
Ritar RT-2KS-LCD | 17 199 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації RITAR RT-2KS-LCD
Ціни на RITAR RT-2KS-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR RT-1KS-LCD 1000 ВА | від 12 600 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR RT-2KS-LCD 2000 ВА | від 14 669 грн. | 19 пропозицій | ||
RITAR RT-3KS-LCD 3000 ВА | від 15 400 грн. | 7 пропозицій |