ДБЖ RITAR RTSW-600L12 600 ВА (8301)
Фото 4 |
RITAR RTSW-600L12 600 ВА 500 ВА600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTSW-600L12 600 ВА
Усі ціни 32 →Источник бесперебойного питания RITAR RTSW-600 LED | 3 690 грн. |
ИБП RITAR RTSW-600 LED (8301) | 5 430 грн. |
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar RTSW-600 LED (360Вт) 8301 | 5 400 грн. |
ИБП RITAR RTSW-600 LED (8301) | 4 400 грн. |
ДБЖ Ritar RTSW-600 LED 360W (RTSW-600 L12) | 5 757 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR RTSW-600L12
Ціни на RITAR RTSW-600L12 |
---|---|---|---|---|
RITAR RTSW-500L12 500 ВА | від 2 872 грн. | 11 пропозицій | ||
RITAR RTSW-600L12 600 ВА | від 3 400 грн. | 32 пропозиції |