ДБЖ RITAR RT-6KL-LCD 6000 ВА
RITAR RT-6KL-LCD 6000 ВА RT (інверторні, в стійку)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумуляторабайпассервернийбез акумулятора 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RT-6KL-LCD 6000 ВА
Усі ціни 17 →ИБП Ritar ONLINE RT-6KL-LCD, RACK 6000VA (5400Вт), 192В, Ток макс. 5A, под | 25 200 грн. |
Инвертор с правильной синусоидой ONLINE Ritar RT-6KL-LCD, RACK 6000VA (540 | 25 200 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-6KL-LCD | 22 700 грн. |
Ritar RT-6KL-LCD | 21 709 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar RT-6KL-LCD | 25 200 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації RITAR RT-6KL-LCD
Ціни на RITAR RT-6KL-LCD |
---|---|---|---|---|
RITAR RT-6KL-LCD 6000 ВА | від 19 171 грн. | 18 пропозицій | ||
RITAR RT-10KL-LCD 10000 ВА | від 23 508 грн. | 17 пропозицій |