Умивальник Roca Aloa 327865 560 мм
Roca Aloa 327865 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Aloa 327865 560 мм
Усі ціни 14 →Раковина врізна Roca Aloa 56 см A327865000 | 5 030 грн. |
Раковина вбудована на стільницю зверху Roca Aloa 56 х 47,5 см A327865000 3 | 3 920 грн. |
Раковина врізна для ванної на стільницю 560мм x 475мм ROCA ALOA білий овал | 5 030 грн. |
Раковина Roca Aloa 56x48 см (A327865000) A327865000 | 5 030 грн. |
Раковина врізна Roca Aloa 560x475 білий A327865000 | 5 030 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →