Умивальник Roca Hall 327620 650 мм
Фото 6 |
Roca Hall 327620 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості умивальника Roca Hall 327620:
- Додатково комплектується п'єдестал або напівп'єдестал
- Додатково комплектується рушникотримач
Модификації Roca Hall 327620
Ціни на Roca Hall 327620 |
---|---|---|---|---|
Roca Hall 327624 450 мм | від 6 397 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Hall 327881 550 мм | від 5 977 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Hall 327620 650 мм | від 13 325 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →