Умивальник Roca Dama 32778A 400 мм (32778A)
Фото 14 | Товар застарів 2 907 грн. Тип монтажу: підвісний; Матеріал корпуса: кераміка (підтип неуточнений); Форма: прямокутна; Глибина чаші (мм): 90; Перелив; Отвір під змішувач; Габарити (мм): 400х320х150; |
Roca Dama 32778A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Roca Dama 32778A
Ціни на Roca Dama 32778A |
---|---|---|---|---|
Roca Dama 327786 550 мм | від 8 018 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Dama 327784 600 мм | від 5 913 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Dama 327783 650 мм | від 9 190 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Dama 327782 700 мм | від 6 909 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Dama 327781 850 мм | від 7 425 грн. | 2 пропозиції |