Умивальник Roca Dama 327781 850 мм
Фото 3 |
Roca Dama 327781 |
|
Умивальник можна додатково комплектувати п'єдесталом, напівп'єдесталом або тумбою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Roca Dama 327781
Ціни на Roca Dama 327781 |
---|---|---|---|---|
Roca Dama 327786 550 мм | від 8 018 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Dama 327784 600 мм | від 5 913 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Dama 327783 650 мм | від 9 190 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Dama 327782 700 мм | від 6 909 грн. | 1 пропозиція | ||
Roca Dama 327781 850 мм | від 7 425 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →