Ванна Roca Malibu 150x75 см
Відео 3Фото 2 |
Roca Malibu 150x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Malibu 150x75 см
Ванна чавунна Roca MALIBU 150х75 23157000R + Сифон автомат Alca Plast A55K | 39 046 грн. |
Чавунна ванна Roca MALIBU 150х75 A23157000R | 39 046 грн. |
Ванна чугунная Roca MALIBU 150х75 23157000R + Сифон автомат Alca Plast A55 | 28 000 грн. |
2 5 3 20 |
Придбали цю ванну в магазині Техпорт за 23000, в принципі всім задоволені, незважаючи на те, що зараз в моду входять ванни з акрилу, ми вирішили не ризикувати і взяти по-старому чавун. хороша, надійна ванна з ручками, за допомогою яких точно не впадеш. Головний недолік, як і будь-якої чавунної ванни, це її вага. Реально дуже важко заносити та встановлювати, чоловік чесно втомився) Osenko87: щойно купив(ла) Roca Malibu 150x75 |
Показано 1 з 32 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Roca Malibu
Ціни на Roca Malibu |
---|---|---|---|---|
Roca Malibu 150x75 см | від 28 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Malibu 160x75 см | від 21 352 грн. | 2 пропозиції | ||
Roca Malibu 170x75 см | від 29 500 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →