Литий диск Ronal R55 SUV 8,5x18/5x112 ET55 DIA66,6
Фото 3 | від 8 272 до 10 859 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Ronal R55 SUV 67
Характеристики
Ronal R55 SUV 8,5x18/5x112 ET55 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R55 SUV 8,5x18/5x112 ET55 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Ronal R55 R18 W8.5 PCD5x112 ET55 DIA66.6 (MB) 1001101690 | 10 108 грн. |
Ronal R55 R18 W8.5 PCD5x112 ET55 DIA66.6 Matt Black | 10 176 грн. |
Диски Ronal R55 8,5x18 5x112 ET55 DIA66,6 (MB) | 10 107 грн. |
Ronal R55 SUV Mattschwarz (R18 W8.5 PCD5x112 ET55 DIA66.6) | 8 399 грн. |
Ronal R55 SUV (8.5J x 18 5x112 ET55 DIA66.6) MB На замовлення з Європи. | 8 272 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі